OSKİ CANSUYU İÇİN MANAVGAT'TA

OSKİ CANSUYU İÇİN MANAVGAT'TA
06 Ağustos 2021 - 11:54

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Antalya’nın Manavgat ilçesindeki Orman yangınlarına müdahale için bölgeye giden OSKİ ekipleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

 

İlçede 28 Temmuz'da çıkan orman yangınını kontrol altına almak için ekipler yoğun mücadele veriyor. Çıkan yangınları söndürmek için bölgeye hareket eden ve 6 gündür Manavgat’ta olan OSKİ ekiplerini ziyaret eden Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, yapılan çalışmalardan dolayı ekiplere teşekkür etti.

 

Konu ile ilgili Ordu Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (OSKİ),sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı. OSKİ Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

 

 “Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatlarıyla Antalya’nın Manavgat ilçesindeki yangın bölgesine intikal eden OSKİ Ekiplerimiz çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ekiplerimizin bulunduğu çalışma bölgesinde incelemelerde bulundular.”  ​

YORUMLAR

  • 0 Yorum