Poyraz Poyraz Entegre A.Ş.

Poyraz Poyraz Entegre A.Ş.
17 Ekim 2021 - 15:36
Türkiye'nin hızla büyüyen sanayi ve yatırım şirketlerinden olan Poyraz Poyraz Fındık Entegre San. ve Tic. A.Ş. Ordu ilinde Ordu-Ulubey karayolu 5. km. Karacaömer Köyü mevkiinde kurulmuştur. 1980 yılında başlayan fındık alım satımı ve kırma faaliyetlerinin devamı olarak 1996'dan itibaren fındık entegre sanayi dalında faaliyetini sürdüren Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. geçmiş tecrübesiyle sektöründe uzmanlaşarak, bugün fındık sektörünün lider kuruluşlarından biri olmuştur.

Kaliteli ve güvenli hizmet sunmayı birinci prensip kabul eden Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. modern tesisleri, kaliteli ve eğitimli uzman kadrosu, çağdaş çalışma ilkeleriyle ve Ordu ili ekonomisine ve istihdamına sağladığı imkanlar ve gösterilen yüksek performans ile gün geçtikçe daha fazla büyüme trendiyle ulusal alanlarda da onur duyulacak başarılara imza atmaktadır. İstanbul Sanayi Odası tarafından her yıl açıklanan "Türkiye'nin ilk 500 Büyük Firma Anketi"nde en büyük 500 firma arasında yer alarak fındık sektörünün gelişen performansını temsil etmektedir.


Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. Kırma ve Entegre tesisleri ve merkezi Ordu'da olup, 17.500 m²'si kapalı olmak üzere toplam 37.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Ürünlerimiz modern tesislerimizde hijyenik şartlarda üretilmekte, hammaddeden başlayarak son ürüne kadar ve sevkiyat dahil tüm kontroller kalite kontrol ve proses kontrol laboratuvarlarında modern cihazlarla ve uzman kadromuzla titizlikle yapılmaktadır. Bugün işlenmiş ve natürel fındıkta dünyanın tecrübeli ve önde gelen kuruluşlarından biri olan Poyraz Poyraz Fındık Entegre A.Ş. ISO22000, BRC, IFC, KOSHER, HELAL, ORGANİK, UTZ, SEDEX gibi üstün kalite güvence sistemlerine sahip tesislerinde yüksek teknoloji ile faaliyetini sürdürmektedir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum