Şehidi ailesi el ele tutuşup karşıladı

Şehidi ailesi el ele tutuşup karşıladı
25 Temmuz 2021 - 13:41 - Güncelleme: 25 Temmuz 2021 - 13:47
Şehit kardeşini polis kız kardeşi karşıladı. Şehidimiz Fatih Güney’in Ordu-Giresun Havalimanı’nda karşılanması sırasında, Polis kız kardeşi ile ailesinin el ele tutuşup, birbirlerinden güç almaları ve dik durmaya çalışmaları yürekleri paramparça etti.

Şehidimizi Çevik Kuvvet Polisi olan kız kardeşi karşıladı. Şehit Astsubay Çavuş Fatih Güney'in cenazesi, Ordu – Giresun Havalimanı’nda dualar ve gözyaşlarıyla karşılanırken, ailesinin dik duruşları yürekleri dağladı.


KIZ KARDEŞİ ÇEVİK KUVVETTE POLİS
Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki karşılamada, 26 yaşında ve bekar olan şehidimiz 4 kardeş. Şehit Fatih Güney’in kız kardeşi Aynur Güney’in Erzincan Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Şehit Çevik Kuvvet Polis Memuru olduğu bildirilirken, evli olan ablası Nurgül Güney’in İstanbul’da yaşadığı belirtildi.


Şehidimizin Annesi Emriye Güney, şehit oğlunu tekerlekli sandalyede karşılarken, baba Hidayet Güney’i ise Vali Tuncay Sonel bir an bile yalnız bırakmayarak teselli etmeye çalıştı. 

Öte yandan karşılama töreninde Polis Memuru kız kardeşi Aynu Güney'in annesi Emriye, babası Hidayet Güney, Erkek kardeşi Onur Güney ile el ele tutuşup birbirlerinden güç aldıkları kareyi görenler gözyaşlarına hakim olamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum