Reklam

Vali Yavuz'un Polis Günü mesajı

Vali Yavuz'un Polis Günü mesajı
09 Nisan 2020 - 20:38

Ordu Valisi Seddar Yavuz,Türk Polis Teşkilatının 175. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Vali Yavuz’un mesajı şöyle;
Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü, milletimizin huzurunu, can ve mal güvenliğini sağlama görevini; zaman ve mesai mefhumu gözetmeksizin vatandaşlarımızla iç içe ve büyük bir özveriyle ifa eden Emniyet Teşkilatımızın 175. kuruluş yıldönümünü gururla kutluyorum.
 
Aziz Milletimiz, Polislerimizin gücünü Türkiye Cumhuriyeti Anayasası ve Kanunlarından alarak fedakârca yürüttüğü çalışmaları, her zaman takdirle ve övgüyle izlemektedir. Bu bağlamda, Kahraman Polislerimizin mesleğine duyduğu inanç ve saygı, devletimizin temel kurumlarıyla varlığını devam ettirmesi, ülkemizin her köşesinde gece-gündüz demeden fedakârca görev yapmaları, vatandaşlarımızın huzur ve güven içinde yaşaması için üstün gayret göstermeleri takdire şayandır.
 
Ülkemiz ve insanlık zor bir dönemden geçmektedir. Bu dönemde Polis Teşkilatımız, COVID-19 salgınında tedbirler kapsamında bizler için canla başla görevlerini yerine getirmeye çalışmaktadır. Bizler de vatandaşlar olarak, dışarda çalışan Polislerimize destek olmak ve toplumumuz için alınan önlemlere titizlikle uymamız gerekmektedir.  
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 175. yıldönümünü kutluyorum. Bu kutsal görevi yerine getirirken şehit olan Polislerimizi rahmetle, minnetle anıyorum. İlimizin huzur ve güvenliği için çalışan her kademedeki bütün amir ve memurlarımıza sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum