Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Sevgi Hastanesi Başhekim Alagöz'ün sağlık durumu hakkında kamuoyunu bilgilendirdi

Sevgi Hastanesi Başhekim Alagöz'ün sağlık durumu hakkında kamuoyunu bilgilendirdi
17 Eylül 2020 - 14:52
Reklam

Özel Ordu Sevgi Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Halil Alagöz’ün rahatsızlığıyla ilgili hastane yönetiminde açıklama yapıldı.
Açıklama şöyle;
Başhekimimiz Sayın  Opr. Dr. Halil Alagöz geçen hafta kendisine yapılan Covid 19 testinin negatif çıkmasına rağmen, klinik bulgular nedeniyle kendisini evde karantinaya almıştır ve tedaviye başlamıştır. Solunum sıkıntısı olması üzerine hastanemizde Covid 19 hastası kabul edilmediğinden Ordu Devlet Hastanesi’ne başvurmuştur. Buradaki yoğunluk ve ailesinin isteği üzerine Ankara’ya gitmiştir.Tedavi sürecince yoğun bakım şartlarına ihtiyaç duyulmamıştır. Normal odada eşi refakatinde takip edilmektedir. Genel durumu iyi olup kısa sürede aramıza katılacaktır.
Bazı basın kuruluşları ve sosyal medyada hastanemiz, çalışan doktorlarımız ve sağlık personelimiz hakkında asılsız beyan ve paylaşımlar görülmektedir.Bu tür asılsız paylaşım ve beyanlar hukuk birimimiz tarafından titizlikle takip edilmekte olup yapanlar hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.
Tüm doktorlarımız ve çalışanlarımız ile öncelikle kendi sağlığımızı koruyarak  hastalarımıza her zamanki gibi  özveri ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.Asılsız söylem ve paylaşımları dikkate almamanızı saygılıyla rica eder sağlıklı günler dileriz.
 

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Murat
    1 ay önce
    Benim bebeğimin doğumunu yapti.gözlemledi.onu seviyorum. GÜZEL INSAN.İYİLEŞ SAĞLIĞINA KAVUŞ İNŞALLAH