Reklam
Reklam
Reklam

Vali Sonel ilk gün kimlerle görüştü

Vali Sonel ilk gün kimlerle görüştü
22 Haziran 2020 - 19:11
Reklam

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Tunceli Valiliği görevinden, Ordu Valiliği görevine atanan ve 21 Haziran 2020 tarihinde Ordu’daki görevine başlayan Vali Tuncay Sonel, bugün tebrik ziyaretlerini kabul etti.
Ordu Valiliğindeki ilk mesai gününde, Ticaret Bakan Yardımcısı Sezai Uçarmak ve beraberindeki heyeti, MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Anadolu Ajansı Trabzon Bölge Müdürü Zafer Sel ve Ordu Muhabirleri Hayati Akçay, Eyüp Elevli, iş insanları Ozan Yıldız, Dr. Mehmed Diyaddin Güleken ve Mustafa Küpçük’ü, Vali Yardımcıları, İlçe Kaymakamları, kamu kurumlarının yöneticilerini makamında kabul eden Vali Tuncay Sonel, hayırlı olsun ve başarı dileklerini ileten tüm ziyaretçilerine teşekkür etti.
Yapılan tebrik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Tuncay Sonel, “Amacımız, yapılanların üzerine bir şeyler koyup, gönüllerde hoş seda bırakmaktır. Ordu’nun dinamikleriyle birlikte güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Bu güzel Ordu’muzun her köşesinde yaşayan yöre insanımızın hayır duasını alacak işler yapacağız inşallah” dedi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tunceli'den vatandaş
    5 ay önce
    Valimize hayirli olsun o gittigi her yeri guzellestirir keske Tunceli'mizden gitmeseydi cok sevmistik umarim yeni Valimiz yoklugunuzu aratmaz basarilar zaten sizinle iyiliklerde sizin olsun